O společnosti

Společné foto zaměstnanců firmy MICRONIX s.r.o.

 

Společnost MICRONIX vznikla v roce 1990. Zpočátku se zabývala především importem kancelářské techniky a měřících přístrojů. V roce 1993 rozšířila společnost svou činnost o divizi akumulátorů. K sesterské společnosti, která byla založena na Slovensku v roce 1996, se postupně přidaly pobočky v Polsku (MICRONIX Sp. z o. o.), v Maďarsku (MICRONIX Hungary Kft.) a následně i v Bulharsku (Micronix Bulgaria OOD). V současné době je společnost rozdělena do pěti divizí, které se zabývají prodejem měřících a testovacích přístrojů, zabezpečovacích systémů, akumulátorů, kancelářské techniky a fotovoltaických systémů. Společnost MICRONIX disponuje i vlastní montážní skupinou a kromě obchodu se zabývá i kalibracemi a záručním i pozáručním servisem na všechny dodávané produkty.


 

    V rámci naší dlouholeté působnosti pomáháme druhým
 
Český výbor pro UnicefNadační fond kardinála Miloslava VlkaVýbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)Klub vozíčkářů Petýrkova100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky)
FC Jablonec (I. liga kopané)Žákovské fotbalové turnajeDětský domov KladnoNADAČNÍ FOND DĚTSKÝ ÚSMĚVDětský domov se školou, základní škola a jídelna BýchoryNemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v PrazeLékaři bez hranicDětský domov BýchoryŠkola pro nevidomé a slabozraké BrnoŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST DIVIŠOVKLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVAČeský výbor pro UNICEFFOD KLOKÁNEKNemocnice Milosrdných sesterDětský domov a Speciální školy NymburkFOD KLOKÁNEKDětské centrum Thomayerovy nemocniceDětský domov KladnoPARKINSON-HELP o. s.Univerzita Karlova Praha - rehabilitaceRehalbProjekt ŠanceDomov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

 

 

 
 
Český výbor pro Unicef
Nadační fond kardinála Miloslava Vlka
Výbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)
Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)
Kojenecký ústav s Dětským domovem (Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou)
Klub vozíčkářů Petýrkova
Římskokatolická církev v Divišově
100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky) 
FC Jablonec (I. liga kopané)
FC Penčín (Přebor)
Žákovské fotbalové turnaje
Dětský domov Býchory (podrobnosti v PDF)
 
 
   Společnost MICRONIX také vlastní svůj stejnojmenný firemní fotbalový klub, který již přes 10 let hraje rekreační velkou kopanou. Již několikrát se nám podařilo zvítězit v nejvyšší přeborové soutěži. Účastníme se i mezinárodních fotbalových turnajů proti společnostem z Holandska, Německa, Itálie, Španělska, Dánska a dalším. I v těchto turnajích se nám podařilo několikrát vyhrát. Mezi naše spoluhráče patřili například Antonín Panenka nebo Karol Dobiáš.

 

Ocenění firmy MICRONIX od CSB Battery

V roce 2015 oslavila firma MICRONIX, spol. s r.o. 25 let své existence!