Kariéra

Asistentka finančního oddělení

Společnost: Micronix Group
Místo: Antala Staška 1076/33a, Praha – Krč

Úvodní představení

MICRONIX GROUP je rodinný podnik se sídlem v Praze a více než 50 společnostmi ve střední a východní Evropě.
Zaměřujeme se na dvě hlavní divize - ENERGY & SPACE.
MICRONIX GROUP poskytuje vysoce kvalitní řešení pro dodávky obnovitelné energie, čímž přispívá k rozvoji decentralizované výroby energie s environmentální a sociální odpovědností. Od roku 2019 je společnost aktivní v segmentu nemovitostí. Společnost vlastní rezidenční domy, několik nemovitostí určených pro komerční účely a připravuje další developerské projekty.

Hledáme asistentku finančního oddělení a ředitele společnosti.

Pracovní nabídka

NÁPLŇ PRÁCE:

• spolupráce s dalšími společnostmi ve skupině MICRONIX GROUP SE
• evidence smluv a agendy společností
• správa kartotéky zaměstnanců a docházkového systému
• správa zasedacích místností a kuchyňky
• z
ajišťování občerstvení
• správa tankovacích karet
• jednání s dodavateli služeb (úklid, opravy, apod.)
• plánování teambuildingu
• evidence a rozřazování pošty

POŽADUJEME:

• minimálně středoškolské vzdělání
• znalost MS Office (Word, Excel, ...)
organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup
příjemné a reprezentativní vystupování, kvalitní ústní i písemný projev
praxi na obdobné pozici výhodou
základní znalost angličtiny výhodou (není podmínkou)

NABÍZÍME:

• zázemí a jistotu prosperující rodinné společnosti
• 5 týdnů dovolené, 3 Sickdays
dobré finanční ohodnocení
samostatnou práci v mladém kolektivu
pracoviště v blízkosti metra C Budějovická
příspěvek na stravování, služební telefon
MultiSport kartu
Permanentku do ZOO

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (základní)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontaktní údaje:
Linda Pažoutová
731 492 377

Skladník

Místo: Všechlapy 48

Úvodní představení:

MICRONIX, spol. s r.o. je úspěšná a prosperující elektrotechnická obchodní společnost s více než 30letou tradicí, která má pobočky na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Bulharsku. Zabýváme se obchodem v oblasti měřící techniky, akumulátorů, zabezpečovací techniky, elektronických a elektrotechnických zařízení. Disponujeme vlastní kalibrační laboratoří a provádíme montážní a servisní práce.

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

• příjem a výdej zboží
• balení, kompletace, zásilková služba
• vykládání, nakládání a manipulace s vysokozdvižnými a nízkozdvižnými vozíky
• udržovat pořádek na pracovišti
• běžná administrativa pro zajištění chodu skladu

Co od Vás očekáváme?

• výuční list popř. SŠ vzdělání
• organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost
• praxe ve skladování a expedici výhodou
• znalost práce na PC – uživatelsky
• trestní bezúhonnost
• manuální zdatnost
• řidičské oprávnění sk. B
• oprávnění a schopnost manipulace s vysokozdvižnými a nízkozdvižnými vozíky výhodou

A co Vám za to můžeme nabídnout?

• zázemí a jistotu prosperující společnosti (30 letá tradice)
• mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a výkonu
• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené a dny volna navíc (3 sick days)
• zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, multisport karta, školení)
• profesní růst
• jednosměnný provoz

Pracoviště: Všechlapy v blízkosti obce Divišov a města Vlašim

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Pozice je vhodná i pro absolventy.
Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny.

731 492 377